Osobní finance, peníze

finanční magazín

Jak podnikat ve velkém stylu?

Napsal admin • Nov 19th, 2012 • Rubrika: Ostatní

Podnikáte, ale stále se nemůžete dostat k větším zakázkám? Možná za to může skutečnost, že nejste vidět. Nemáte-li dostatek financí na pronájem skutečné kanceláře, může vám ke zviditelnění pomoci virtuální sídlo. Pokud chcete podnikat opravdu ve velkém stylu, musíte si založit společnost – i její získání může být levné. Jak na to?

Kancelář na lukrativním místě pomůže!

Pokud chcete podnikat, musíte svým zákazníkům v první řadě ukázat, že na to máte. Stále více potencionálních zákazníků se rozhoduje nejen na základě referencí ale i na základě toho, kde má firma, kterou chtějí oslovit, své sídlo. Lépe totiž zapůsobí adresa sídla například v centru Prahy, než sídlo v malé vesnici. Pokud si myslíte, že pronájem kanceláře na lukrativní adrese je jen pro velmi bohaté, jste na velkém omylu. V současné době je totiž možné pronajmout si virtuální sídlo.

Nízká cena zaručena

Díky virtuálnímu sídlu můžete získat místo podnikání na lukrativní adrese a může vás to stát pouze zlomek ceny, kterou byste jinak platili za pronájem kanceláře skutečné. Virtuální sídla Praha můžete mít již za měsíční pronájem 900Kč. Kromě lukrativní adresy můžete využít i služby jako je přebírání pošty, vyřizování telefonních hovorů i e-mailů a mnoho dalšího. Stačí vlastně jen kontaktovat společnost Firmus a.s., která se právě na pronajímání virtuálních sídel specializuje. Kompletní nabídku sídel najdete na adrese www.ready-firmy.cz.

Evropská společnost jako chytré řešení

Kromě prodeje virtuálních sídel se společnost Firmus a.s. specializuje také na prodej ready made společností – tedy společností, které byly založeny za účelem prodeje. Toto je skvělá služba pro ty, kdo chtějí získat novou společnost, ale nemají dostatek financí na složení povinného kapitálu. Firmus a.s. nabízí například i založení evropské společnosti. Tento typ společnosti je již sám o sobě známkou prestiže a může vám otevřít i cestu na evropský trh. Nákup evropské společnosti od Firmus a.s. vás bude stát pouze zlomek ceny, kterou byste museli jinak platit. Rozhodně to tedy stojí za pozornost!Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku